2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 12 956 442,69 zł
Beschreibung: Przeznaczenie kredytu: finansowanie planowanego deficytu budżetu i spłata wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek, kredytów oraz emisji papierów wartościowych do kwoty: 12 956 442,69 zł . Rodzaj kredytu: długoterminowy. Waluta: PLN.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001