See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo - cenowa– załącznik nr 2.1-2.31 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4.1-.4.6 do SWZ. 3. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4.1-4.6 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9.W zakresie złożenia próbek Zamawiający na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. Mając na uwadze art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe w postaci próbek nie podlegają uzupełnieniu, ponieważ służą potwierdzeniu zgodności z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Brak złożenia próbek, złożenie próbek po terminie określonym w rozdziale XV SWZ, złożenie próbek w innym miejscu niż wskazane w SWZ bądź złożenie próbek niezgodnych z wymaganiami Zamawiającego lub niezgodnych z produktem zaoferowanym w „Specyfikacji asortymentowo-cenowej” skutkować będzie odrzuceniem oferty. Pozostałe przedmiotowe środki dowodowe mają potwierdzać, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że podlegają one uzupełnieniu, w przypadku, gdy nie zostaną one złożone wraz z ofertą lub będą niekompletne. 10. Kryteria oceny ofert: w zakresie zadań 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29 Cena 40% / Jakość 60% natomiast w zakresie pozostałych zadań Cena 100% . 11. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 30.09.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 427319-2026
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-40/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831300 Fussbodenreiniger, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39514200 Trockentücher, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33763000 Papierhandtücher, 19520000 Kunststoffprodukte, 39514400 Automatische Handtuchspender, 39713420 Bohnermaschinen, 39831000 Waschmittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Specjalistyczne środki do podłóg I
Beschreibung: 1. Zadanie nr 4 - Specjalistyczne środki do podłóg I 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 4 – Specjalistyczne środki do podłóg I Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 39831300 Fussbodenreiniger
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Specjalistyczne środki do podłóg II
Beschreibung: 1. Zadanie nr 5 - Specjalistyczne środki do podłóg II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 5 – Specjalistyczne środki do podłóg II Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Środek do nabłyszczania powierzchni II
Beschreibung: 1. Zadanie nr 7 - Środek do nabłyszczania powierzchni II 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 7 – Środek do nabłyszczania powierzchni II Próbki: z każdej pozycji po 1 sztuce Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 39813000 Scheuerpasten und -pulver
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 23 - Mopy i ścierki z mikrowłókna
Beschreibung: 1. Zadanie nr 23 - Mopy i ścierki z mikrowłókna 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 23 – Mopy i ścierki z mikrowłókna Próbki: • pozycja 1 - 2 sztuki • pozycja 2 - 2 sztuki • pozycja 3 - 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie 23
Haupteinstufung (cpv): 39713420 Bohnermaschinen
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 26 - Obuwie jednorazowe foliowe
Beschreibung: 1. Zadanie nr 26 - Obuwie jednorazowe foliowe 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 26 – Obuwie jednorazowe foliowe Próbki: 5 par
Interne Kennung: Zadanie 26
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 27 - Środek do czyszczenia komór sterylizatorów
Beschreibung: 1. Zadanie nr 27 - Środek do czyszczenia komór sterylizatorów 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 27 – Środek do czyszczenia komór sterylizatorów Dokumenty: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 30 - Specjalistyczne środki dla Pralni
Beschreibung: 1. Zadanie nr 30 - Specjalistyczne środki dla Pralni 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 30 – Specjalistyczne środki dla Pralni Dokumenty: 1) dla wszystkich pozycji „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • karta charakterystyki preparatu; • etykieta produktów 2) dla pozycji od 1 do 8 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • świadectwo jakości zdrowotnej PZH lub innej równoważnej instytucji (dopuszczenie do obrotu) potwierdzające jakość i bezpieczeństwo zaoferowanych produktów 3) dla kompozycji pozycji (4+5) oraz (3+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • opinia dezynfekcyjna potwierdzająca zakres działania dezynfekcyjnego: B, Tbc, F, V, wydana przez PZH lub instytucję równoważną dla kompozycji dezynfekcyjnej 4) dla kompozycji dezynfekcyjnej dla pozycji (4+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • opinia o pełnej skuteczności sporobójczej zaoferowanych produktów zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN13704 lub EN 17126 lub równoważnej, w temp. 60°C 5) dla pozycji od 3 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • deklaracja zgodności producenta i certyfikat CE dla wyrobu medycznego wydany przez jednostkę notyfikowaną 6) dla pozycji od 4 „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • pozwolenie na obrót wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczym wraz z załącznikami 7) dla kompozycji od (3+5) „Specyfikacji asortymentowo-cenowej”: • raport z badań dokumentujący pełną skuteczność sporobójczą w temp. 60°C
Interne Kennung: Zadanie 30
Haupteinstufung (cpv): 39831000 Waschmittel
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 31 - Środki czyszczące do bieżącego stosowania
Beschreibung: 1. Zadanie nr 31 - Środki czyszczące do bieżącego stosowania 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące licząc od daty zawarcia umowy 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Zamawiający wymaga przedłożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: Zadanie 31 – Środki czyszczące do bieżącego stosowania Dokumenty dla poz. 1, 3-7: • etykieta produktu (Zamawiający wymaga złożenia etykiety, przy czym Zamawiający uzna za wystarczające, gdy etykieta znajdować się będzie na próbce produktu); • aktualna karta charakterystyki zaoferowanego produktu; • instrukcja użytkowania/karta informacyjna (informacja techniczna) zaoferowanego produktu wystawiona przez producenta
Interne Kennung: Zadanie 31