625902-2026 - Wettbewerb
Polen – Heizöl – Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12 Przetwory naftowe – Oleje opałowe do kotłowni własnych oraz urządzeń mobilnych (nagrzewnice) zlokalizowanych na terenie poligonu w Nowej Dębie oraz w Lipie. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa maksymalnie 320 000 litrów oleju.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZp61/2026
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2) Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest dostawa maksymalnie 320 000 litrów oleju. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 3) Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Zgodnie z zapisami projektu umowy, Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej za 1 l oleju była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 4) W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5) Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. 6) Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji jednokrotnie, bądź wielokrotnie według potrzeb Zamawiającego. 7) Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu zrealizowanych dostaw. 8) Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane w niniejszym zamówieniu prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 9) Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia opcjonalnego zostały ujęte w projekcie umowy.