2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB EXTERNÍHO CALL CENTRA
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky spočívá v zajištění služeb externího call centra s minimálně 50 FTE operátory ve smyslu čl. 3.5.4 písm. a) zadávací dokumentace, část B – kvalifikační dokumentace (dále jen „Kvalifikační dokumentace“), které by vykrývalo zvýšené nároky na kapacitu interního call centra zadavatele. Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb externího call centra dodavatelem zadavateli spočívajících zejm. v: (i) zabezpečení prostor, veškerého materiálního, IT a personálního vybavení potřebného pro provoz externího call centra ze strany dodavatele na náklady dodavatele; (ii) přijímání, zpracovávání a vyřizování jednotlivých telefonických požadavků stávajících i potenciálních zákazníků zadavatele (dále jen „Zákazník“) učiněných na zákaznickou linku zadavatele, které budou přesměrovány prostřednictvím IT systému zadavatele na externí call centrum, a to prostřednictvím telefonické, popř. následné listinné nebo elektronické písemné interakce se Zákazníky; a (iii) realizace: procesů „Servis“; procesů „Aktiv“; a procesů „Vymáhání pohledávek“, tak, jak jsou tyto blíže specifikovány v příloze č. 1 závazného vzoru rámcové smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, část A – pokyny zadavatele (dále jen „Pokyny“). V podrobnostech k předmětu plnění veřejné zakázky pak zadavatel odkazuje na zadávací dokumentaci, zejm. pak na přílohu č. 1 Pokynů – Vzor rámcové smlouvy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V podrobnostech k možnostem změny v subjektu závazku z Rámcové smlouvy v průběhu plnění veřejné zakázky zadavatel odkazuje zejm. na čl. 17.1 zadávací dokumentace, část A – Pokyny zadavatele.