See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, leków do programów lekowych i chemioterapii, środków kontrastowych oraz produktów farmaceutycznych dla USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 390990-2026
Interne Kennung: ZP-261-32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33600000 Arzneimittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 1 - środki kontrastowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - środki kontrastowe
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 2 - środki kontrastowe
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - środki kontrastowe
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 3 - środki kontrastowe
Interne Kennung: PAKIET NR 3 - środki kontrastowe
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 4 - środki kontrastowe
Interne Kennung: PAKIET NR 4 - środki kontrastowe
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 5 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: PAKIET NR 5 - Produkty farmaceutyczne
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 6 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: PAKIET NR 6 - Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 7 - Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: PAKIET NR 7 - Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 8 - leki
Interne Kennung: PAKIET NR 8 - leki
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 9 - Program lekowy - B.47
Interne Kennung: PAKIET NR 9 - Program lekowy - B.47
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 10 - leki
Interne Kennung: PAKIET NR 10 - leki
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 11 - Płyny infuzyjne (poz. 4-6), wyroby medyczne (poz.1, 2, 3, 7, 8, 9)
Interne Kennung: PAKIET NR 11 - Płyny infuzyjne (poz. 4-6), wyroby medyczne (poz.1, 2, 3, 7, 8, 9)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 12 - płyny infuzyjne, wyrób medyczny (poz. 5, 9)
Interne Kennung: PAKIET NR 12 - płyny infuzyjne, wyrób medyczny (poz. 5, 9)
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 13 - Chemioterapia
Interne Kennung: PAKIET NR 13 - Chemioterapia
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 14 - Programy lekowe - B.160
Interne Kennung: PAKIET NR 14 - Programy lekowe - B.160
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 15 - Programy lekowe - B.55
Interne Kennung: PAKIET NR 15 - Programy lekowe - B.55
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 16 - Programy lekowe - B.32
Interne Kennung: PAKIET NR 16 - Programy lekowe - B.32
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 17 - Programy lekowe - B.12.FM
Interne Kennung: PAKIET NR 17 - Programy lekowe - B.12.FM
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 18 - Programy lekowe - B.5
Interne Kennung: PAKIET NR 18 - Programy lekowe - B.5
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 19 - leki
Interne Kennung: PAKIET NR 19 - leki
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 20 - leki
Interne Kennung: PAKIET NR 20 - leki