2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringsportefeuille van gemeente en OCMW Lint
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van art. 2, 21° van de wet op de overheidsopdrachten. Deze opdracht is een opdracht van verzekeringsdiensten, CPV-code: 66510000-8 - Verzekeringsdiensten Voorwerp van deze opdracht: het afsluiten van diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Lint. Deze opdracht is in 4 hoofdstukken verdeeld, als volgt: HOOFDSTUK 1: zaakschade Luik 1.1: brandverzekering Luik 1.2: alle risico's elektronica, informatica en zonnepanelen Luik 1.3: alle risico's kunst gemeente en OCMW Lint en tentoonstellingen Luik 1.4: alle risico's festiviteiten HOOFDSTUK 2: Personen Luik 2.1: arbeidsongevallen Luik 2.2: lichamelijke ongevallen - publieke mandatarissen - raadsleden van de gemeente en OCMW en leden van adviesraden Luik 2.3: lichamelijke ongevallen - vrijwilligers HOOFDSTUK 3: aansprakelijkheid Luik 3.1: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand - gemeente Lint Luik 3.2: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand - OCMW Lint Luik 3.3: bescherming van de lokale mandatarissen van de gemeente en OCMW Lint Luik 3.4: objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing Luik 3.5: burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - diverse activiteiten Luik 3.6: burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - dienstencentrum Luik 3.7: ingebruikname lokalen HOOFDSTUK 4: wagenpark Luik 4.1: vloot Luik 4.2: omnium dienstopdrachten De inschrijvers moeten een offerte indienen voor alle hoofdstukken van de opdracht.
Interne Kennung: PPP058-540/6040/2026-020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-020_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514100 Transportversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen
625938-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP058-540/6040/2026-020
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-020_1
Additional classification (cpv): 66512100 Accident insurance services, 66514100 Insurance related to Transport, 66515100 Fire insurance services