See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bedrijfswagens
Beschreibung: Levering van bedrijfswagens: Perceel 1: Chassis - enkel cabine - laadbak - kraan (volledig elektrisch) Perceel 2: Chassis - enkel cabine - kiepende laadbak (diesel) Perceel 3: Gesloten bestelwagen 4x4
Interne Kennung: Z/24/093783
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chassis - enkel cabine - laadbak - kraan (volledig elektrisch)
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: Z/24/093783-0
Los: LOT-0002
Titel: Chassis - enkel cabine - kiepende laadbak (diesel)
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: Z/24/093783-1
Los: LOT-0003
Titel: Gesloten bestelwagen 4x4
Interne Kennung: Z/24/093783-2