2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechaniczne usuwanie śliskości z nawierzchni w okresie zimowym na terenie Gminy Sosnowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie mechaniczne usuwanie śliskości z nawierzchni w okresie zimowym na terenie Gminy Sosnowiec
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001