2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalmanagement
Beschreibung: De Opdracht omvat het inzamelen, afvoeren en duurzaam verwerken van de afvalstromen die voortkomen uit de bedrijfsvoering van de VRH, en het leveren en reinigen van de hiertoe benodigde inzamelmiddelen. Opdrachtnemer vervult gedurende de contractperiode tevens de rol van kennis- en adviespartner en ondersteunt de VRH met relevante inzichten en adviezen ten behoeve van de doorontwikkeling van het afvalmanagement. De opdracht betreft het afvalmanagement voor 22 locaties van Veiligheidsregio Haaglanden. De dienstverlening omvat onder meer de beschikbaarstelling van inzamelmiddelen, de inzameling, het transport en de verwerking van diverse afvalstromen. Ter indicatie van de omvang zijn in de aanbestedingsdocumenten gegevens opgenomen over de huidige afvalstromen, inzamelmiddelen en ledigingsfrequenties. De vermelde hoeveelheden en volumes zijn gebaseerd op historische gegevens en dienen uitsluitend ter indicatie. Hieraan kunnen door Opdrachtnemer geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 x 2 jaar verlengopties
2. Procedure
Procedure
Title: Afvalmanagement
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 3 x 2 jaar verlengopties