2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van medische ‘individual first aid kits’ (IFAK) ten voordele van de Geïntegreerde politie gestructureerd op twee niveaus opgesteld op basis van de Wet van 17 juni 2016 (inzake klassieke sectoren)
Beschreibung: De onderhavige overheidsopdracht betreft een meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van medische ‘individual first aid kits’ (IFAK) ten voordele van de Geïntegreerde Politie gestructureerd op twee niveaus.
Interne Kennung: 2027R3022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2027R3022 - Perceel 1 - Medische ‘individual first aid kits’ (IFAK)
Interne Kennung: 1