626003-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Rámcová dohoda na dodávky osobních vozidel zvláštního určení – SG požárnické speciály
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky osobních vozidel zvláštního určení – SG požárnické speciály
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních automobilů M1 – SG požárnických speciálů, tj. vozidel zvláštního určení (dále jen „vozidla“ či „automobily“), kdy platí, že vozidla jsou určená jako zásahová požárnická vozidla (např. pro převoz příslušníků hasičského záchranného sboru k zásahům, na výcvik apod.). Technická specifikace vozidel, včetně technické specifikace zvláštního výstražného zařízení (dále také „ZVZ“) a barevného provedení je uvedená v rámcové dohodě v Příloze č. 3 RD – Technická specifikace vozidel. Celkový předpokládaný počet vozidel pro předmětné zadávací řízení je cca 80 kusů.
Interne KennungMV- 143768-5/VZ-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSmyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem. Zadávací řízení není rozdělené na části, neboť předmět plnění toto rozdělení na části neumožňuje, protože centrální zadavatel požaduje jeden typ vozidla s jednotnou technickou specifikací. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 3 let ode dne nabytí její účinnosti nebo na dobu do vyčerpání jejího finančního limitu odpovídajícímu předpokládané hodnotě rámcové dohody stanovené v čl. 3 ZD, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPopisy vyhrazených změn závazků jsou uvedené v zadávací dokumentaci.