2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (ZP/001/26)
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (ZP/001/26) - część III Część III dotyczy budynku Altum oraz E: budynek Altum przy ul. Powstańców Wlkp. 16 – sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal wykładowych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, stref wypoczynkowych, czytelni, pomieszczeń technicznych i magazynowych 19 i 20 piętra, mycie okien wraz z przeszkleniami, mycie okien przy użyciu specjalistycznego sprzętu, czyszczenie verticali/rolet, czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie posadzek lastriko wraz z zabezpieczeniem antypoślizgowym, czyszczenie wykładzin PCV wraz z akrylowaniem, pranie/czyszczenie foteli i krzeseł, sprzątanie magazynów książek na 2 i 4 piętrze oraz magazynku czasopism na 3 piętrze, sprzątanie pomieszczenia gospodarczego i magazynu Wydawnictwa, sprzątanie pomieszczenia gospodarczego nr 215 oraz pomieszczenia nr 311, 312, sprzątanie interwencyjne; budynek E przy ul. Taczaka 9 – sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal wykładowych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, stref wypoczynkowych, mycie okien wraz z przeszkleniami, czyszczenie verticali/rolet, czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie płytek ceramicznych/gresowych z zabezpieczeniem antypoślizgowym, czyszczenie wykładzin PCV wraz z akrylowaniem, pranie/czyszczenie foteli i krzeseł, sprzątanie interwencyjne.
Interne Kennung: ZP/001/26