626011-2025 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn.: „II Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu sprawiedliwej transformacji w ramach projektu Regionalne Obserwatorium Procesu Transformacji 2.0 (ROPT 2.0)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn.: „II Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu sprawiedliwej transformacji w ramach projektu Regionalne Obserwatorium Procesu Transformacji 2.0 (ROPT 2.0)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn.: „II Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu sprawiedliwej transformacji w ramach projektu Regionalne Obserwatorium Procesu Transformacji 2.0 (ROPT 2.0).
Interne KennungBZ-ZP.272.11.8.2025.MB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie uproszczenia procedury zgodnie z art. 360 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2023/2878 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 oraz pkt 5.1.9 niniejszego ogłoszenia, b) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, c) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, d) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp ­- jeśli dotyczy, e) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - jeśli dotyczy 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia-na-uslugi-spoleczne-i-inne-szczegolne-uslugi-powyzej-kwot-unijnych/?p=2025%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn.: „II Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu sprawiedliwej transformacji w ramach projektu Regionalne Obserwatorium Procesu Transformacji 2.0 (ROPT 2.0). 2. Przedmiot zamówienia wpisuje się w kryterium dostępu do wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych: Każda z wynajętych sal / pomieszczeń (tj. sala konferencyjna, przestrzeń networkingowa i cateringowa) musi być przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami tzn. posiadać niezbędną infrastrukturę umożliwiającą ich swobodny udział w konferencji (podjazd, winda, co najmniej jedna toaleta dla osób z niepełnosprawnościami) W przypadku konieczności transportu osób niepełnosprawnych, Wykonawca zapewni pojazd dostosowany do ich potrzeb; Wykonawca zapewni, aby konferencja była dostępna dla osób z różnymi typami niepełnosprawności. W ramach zamówienia Wykonawca – w razie konieczności wynikającej z indywidualnych oczekiwań uczestników określonych podczas rekrutacji - zapewni dostępność dla osób z następującymi typami niepełnosprawności: a) wzrokowa (np. asystent, przewodnik osoby niewidomej); b) słuchowa (np. tłumacz języka migowego lub pętle indukcyjne lub system FM); c) ruchowa (np. asystent do dyspozycji osoby z niepełnosprawnością). 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji