626013-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserstoff – Dostawa wodoru w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wodoru w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru, który powinien być dostarczany sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego za pomocą naczep z butlami lub cylindrami MEGC, które mają służyć jako dodatkowy magazyn sprężonego wodoru, na potrzeby taboru autobusowego użytkowanego przez Zamawiającego. Pełny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz opcję. Szczegółowy opis zawiera załącznik do SWZ. W ramach zamówienia podstawowego: dostawa paliwa wodorowego w ilości 25 000 kg (gwarantowana ilość w trakcie realizacji zamówienia). W ramach prawa opcji: dostawa paliwa wodorowego w ilości do 10 000 kg.
Interne KennungPaliwa/2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
LosLOT-0001
626013-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Paliwa/2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24111600 Hydrogen
5. Lot
Lot: LOT-0001