See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi telefoniczne i przesyłu danych – Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania SMSów z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatyczne przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłania wiadomości SMS z systemów e-Urząd Skarbowy, Rezerwacja wizyty w urzędzie skarbowym i innych systemów centralnych. 2. Zamawiający, wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca m. in.: udostępnił Zamawiającemu usługę umożliwiającą masowe wysyłanie - maksymalnie do 18 500 000 SMS-ów (słownie: osiemnaście milionów pięćset tysięcy), wysyłanie komunikatów będących wiadomościami tekstowymi SMS z systemów informatycznych Zamawiającego, do odbiorców w ramach wszystkich sieci komórkowych na terenie Polski, zgodnie z poniższą definicją: a) SMS standardowy wiadomość tekstowa SMS z własnym polem nadawcy wysłana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 30 sek. b) SMS priorytetowy (autoryzacyjny) – wiadomość SMS z własnym polem nadawcy wysłana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 5 sek. Liczba SMS-ów priorytetowych stanowić będzie maksymalnie 75% wszystkich wysyłanych SMS-ów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.30.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania SMSów z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłania wiadomości SMS z systemów e-Urząd Skarbowy, Rezerwacja wizyty w urzędzie skarbowym i innych systemów centralnych. 2. Zamawiający, wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca m. in.: udostępnił Zamawiającemu usługę umożliwiającą masowe wysyłanie - maksymalnie do 18 500 000 SMS-ów (słownie: osiemnaście milionów pięćset tysięcy), wysyłanie komunikatów będących wiadomościami tekstowymi SMS z systemów informatycznych Zamawiającego, do odbiorców w ramach wszystkich sieci komórkowych na terenie Polski, zgodnie z poniższą definicją: a) SMS standardowy – wiadomość tekstowa SMS z własnym polem nadawcy wysłana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 30 sek. b) SMS priorytetowy (autoryzacyjny) – wiadomość SMS z własnym polem nadawcy wysłana do operatorów sieci komórkowych w ciągu maks. 5 sek. Liczba SMS-ów priorytetowych stanowić będzie maksymalnie 75% wszystkich wysyłanych SMS-ów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja będzie polegać na zwiększeniu zamówienia podstawowego o maksymalnie 3 700 000 SMS-ów (słownie: trzy miliony siedemset tysięcy), po cenie netto za 1 SMS-a wskazanej w ofercie Wykonawcy jak dla zamówienia podstawowego. 2) Skorzystanie z opcji może nastąpić jednorazowo lub wielokrotnie, z tym że każdorazowo Zamawiający pisemnie zawiadomi Wykonawcę o realizacji opcji, wskazując jaką ilość SMS-ów przewiduje wysłać. 3) Uruchomienie opcji nastąpi w terminie do 2 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy pisemnego zawiadomienia, o którym mowa w pkt 2). 4) Opcja będzie realizowana na tych samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 5) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z opcji, bądź nie wykorzysta opcji w całości. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.