2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bodemsanering - Gemeente Zaanstad
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die de bodemsanering binnen Hofwijk Noord effectief en beheerst uitvoert, zodanig dat de risico’s van mobiele en vluchtige verontreinigingen worden weggenomen. Het resultaat is een veilig en duurzaam ingericht terrein met een schone leeflaag, minimale nazorg en het vervallen van bijbehorende gebruiksbeperkingen en registraties. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het slopen van achtergebleven funderingen • Het opschonen en opruimen van het terrein • Het plaatsen van damwanden • Het toepassen van veiligheidsvoorzieningen t.b.v. het werk • Het ontgraven en afvoeren van vervuilde grond • Het ontgraven en herschikken van te behouden grond • Het aanbrengen van een leeflaag • Het ontmantelen van de reinigingsinstallatie voor grondwater Zie aanbestedingsdocumenten. Het geschatte volume bedraagt: • circa 20.000 m2 schonen terrein • circa 450 m1 tijdelijke damwand • circa 25.000 m³ verontreinigde grond • circa 45.000 m3 leveren en aanbrengen schone grond. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-431
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die de bodemsanering binnen Hofwijk Noord effectief en beheerst uitvoert, zodanig dat de risico’s van mobiele en vluchtige verontreinigingen worden weggenomen. Het resultaat is een veilig en duurzaam ingericht terrein met een schone leeflaag, minimale nazorg en het vervallen van bijbehorende gebruiksbeperkingen en registraties. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het slopen van achtergebleven funderingen • Het opschonen en opruimen van het terrein • Het plaatsen van damwanden • Het toepassen van veiligheidsvoorzieningen t.b.v. het werk • Het ontgraven en afvoeren van vervuilde grond • Het ontgraven en herschikken van te behouden grond • Het aanbrengen van een leeflaag • Het ontmantelen van de reinigingsinstallatie voor grondwater Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112340 Bodendekontaminationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90722000 Umweltsanierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van een opdrachtnemer die de bodemsanering binnen Hofwijk Noord effectief en beheerst uitvoert, zodanig dat de risico’s van mobiele en vluchtige verontreinigingen worden weggenomen. Het resultaat is een veilig en duurzaam ingericht terrein met een schone leeflaag, minimale nazorg en het vervallen van bijbehorende gebruiksbeperkingen en registraties. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het slopen van achtergebleven funderingen • Het opschonen en opruimen van het terrein • Het plaatsen van damwanden • Het toepassen van veiligheidsvoorzieningen t.b.v. het werk • Het ontgraven en afvoeren van vervuilde grond • Het ontgraven en herschikken van te behouden grond • Het aanbrengen van een leeflaag • Het ontmantelen van de reinigingsinstallatie voor grondwater Het geschatte volume bedraagt: • circa 20.000 m2 schonen terrein • circa 450 m1 tijdelijke damwand • circa 25.000 m³ verontreinigde grond • circa 45.000 m3 leveren en aanbrengen schone grond.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-431
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112340 Soil-decontamination work
Additional classification (cpv): 90722000 Environmental rehabilitation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1