626055-2026 - Wettbewerb
Litauen – Beratung in Sachen Evaluierung – „Erasmus+“ KA220 galutinių ataskaitų vertinimo paslaugos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Erasmus+“ KA220 galutinių ataskaitų vertinimo paslaugos
Beschreibung: Pirkimo tikslas – įsigyti kokybiškas programos „Erasmus+“ bendradarbiavimo partnerysčių (KA220) ataskaitų išorinio vertinimo paslaugas suaugusiųjų švietimo, profesinio mokymo, bendrojo ugdymo ir aukštojo mokslo srityse, atitinkančias techninėje specifikacijoje nurodytus reikalavimus. Pirkimo objektas skaidomas į 4 pirkimo dalis. Vienam paslaugos Teikėjui bus skiriama vertinti nuo 1 iki 6 (aštuonių) paraiškų (su konsolidavimu ir/arba be konsolidavimo).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 ataskaitų vertinimas su konsolidavimu
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 ataskaitų vertinimas su konsolidavimu
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 ataskaitų vertinimas be konsolidavimo
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 ataskaitų vertinimas be konsolidavimo
Interne Kennung: 4