626080-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Inkoop 2022 Maatwerkvoorzieningen Wmo en Jeugdwet gemeenten Maasdriel en Zaltbommel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop 2022 Maatwerkvoorzieningen Wmo en Jeugdwet gemeenten Maasdriel en Zaltbommel
Beschreibung: Maatwerkvoorzieningen Wmo en Jeugdwet gemeente Zaltbommel en Maasdriel Alle maatwerkvoorzieningen Wmo en Jeugdwet voor de gemeente Zaltbommel en Maasdriel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Ambulante Jeugdhulp
Beschreibung: Maatwerkvoorzieningen op grond van de Jeugdwet Betreffende maatwerkvoorzieningen binnen de Jeugdhulp voor de gemeenten Zaltbommel en Maasdriel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Jeugdhulp Dyslexie
Beschreibung: Maatwerkvoorzieningen betreffende Ernstige Enkelvoudige Dyslexie Maatwerkvoorzieningen betreffende Jeugdhulp Dyslexie voor de gemeenten Zaltbommel en Maasdriel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Wmo
Beschreibung: Maatwerkvoorzieningen Wmo Alle Wmo maatwerkvoorzieningen voor de gemeenten Zaltbommel en Maasdriel
Interne Kennung: 3