626110-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Nákup výpočtovej techniky 2026 - 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup výpočtovej techniky 2026 - 2029
Beschreibung: Predmetom zákaziek v dynamickom nákupnom systéme (DNS) je dodávanie tovarov informačných a komunikačných technológií bežne dostupných na trhu pre potreby Trnavskej univerzity v Trnave podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 302 uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV) a poskytnutie služieb súvisiacich s dodaním tovarov do miesta predmetu zákazky ako napr. vyloženie tovaru, poskytnutie súčinnosti pri inštalácii, montáži jednotlivých častí dodávky, ich uvedenie do prevádzky, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov verejného obstarávateľa s obsluhou a údržbou predmetu zákazky, ak to verejný obstarávateľ bude požadovať v konkrétnej výzve. Podrobná špecifikácia bude uvedená v jednotlivých čiastkových výzvach na predkladanie ponúk.
Interne Kennung: TU_05579/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216130 Strichcodeleser, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner, 30233300 Chipkartenleser, 30233310 Fingerabdruckleser, 30233320 Kombinierte Chipkarten- und Fingerabdruckleser, 30234600 Flashspeicher, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 30237110 Netzwerkschnittstellen, 30237130 Computerkarten, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten, 30237135 Netzschnittstellenkarten, 30237136 Audiokarten, 30237140 Hauptplatinen, 30237200 Computerzubehör, 30237210 Blendschutzschirme, 30237220 Mausunterlagen, 30237230 Cache-Speicher, 30237240 Webkamera, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30237290 Tastatur-Handballenauflagen, 30237410 Computermäuse, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001