2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování sdílených kol ve městech Kopřivnice, Nový Jičín a Příbor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v realizaci projektu sdílení kol na územích měst Kopřivnice, Nový Jičín a Příbor, příp. v okolních obcích. V rámci plnění veřejné zakázky bude vybraným dodavatelem umístěno minimálně 245 městských kol, z toho 100 městských kol ve městě Kopřivnici, 100 městských kol ve městě Nový Jičín a 45 městských kol ve městě Příbor, přičemž v zimním období (prosinec až únor) bude umístěno minimálně 170 městských kol, z toho 70 městských kol ve městě Kopřivnici, 70 městských kol ve městě Nový Jičín a 30 městských kol ve městě Příbor, nebude-li mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem po uzavření smlouvy dohodnuto jinak. Provoz sdílených kol bude vybraným dodavatelem zajištěn celoročně. Informativní statistika výpůjček sdílených kol za rok 2025 a dosavadní část roku 2026 ve městech Kopřivnice a Nový Jičín je přílohou této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Provozování sdílených kol ve městech Kopřivnice, Nový Jičín a Příbor