2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej na dostawę krzeseł biurowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej wymienionych krzeseł biurowych w ramach zawartej umowy ramowej z wykonawcą/wykonawcami wyłonionymi w niniejszej procedurze: 1) Krzesło obrotowe – 600 szt., 2) Krzesło miękkie – 200 szt., 3) Fotel obrotowy 24/7 – 70 szt., 4) Krzesło twarde – 150 szt.
Interne Kennung: WZPiFP-29-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WZPiFP-29-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39112000 Chairs
5. Lot
Lot: LOT-0001