2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, voor de verschillende schoollocaties van WION & Primo. 1. Het voorzien van 20 multifunctionals voor WION per 01-03-2024 en 30 multifunctionals voor Primo per 01-10-2025 op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne Kennung: FD/3134ZB/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: 1. Het voorzien van 20 multifunctionals voor WION per 01-03-2024 en 30 multifunctionals voor Primo per 01-10-2025 op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren (per stichting) van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies; 1. Het voorzien van 20 multifunctionals voor WION per 01-03-2024 en 30 multifunctionals voor Primo per 01-10-2025 op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren (per stichting) van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde devices; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van supplies;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machine gerelateerde opties