See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla programów lekowych dla Onkologii Klinicznej w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie
Beschreibung: Dostawa leków dla programów lekowych dla Onkologii Klinicznej w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie - 37 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy
Interne Kennung: 83/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Abemaciclibum
Beschreibung: PAKIET 1 - Abemaciclibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 1 - Abemaciclibum
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Darolutamidum
Beschreibung: PAKIET 2 - Darolutamidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 2 - Darolutamidum
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Enzalutamidum
Beschreibung: PAKIET 3 - Enzalutamidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 3 - Enzalutamidum
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Olaparibum
Beschreibung: PAKIET 4 - Olaparibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 4 - Olaparibum
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Palbociclibum
Beschreibung: PAKIET 5 - Palbociclibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 5 - Palbociclibum
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - Ribociclibum
Beschreibung: PAKIET 6 - Ribociclibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 6 - Ribociclibum
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - Talazoparibum
Beschreibung: PAKIET 7 - Talazoparibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 7 - Talazoparibum
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - Crizotinibum
Beschreibung: PAKIET 8 - Crizotinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 8 - Crizotinibum
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - Lorlatinibum
Beschreibung: PAKIET 9 - Lorlatinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 9 - Lorlatinibum
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - Osimetrinibum
Beschreibung: PAKIET 10 - Osimetrinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 10 - Osimetrinibum
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - Apalutamidum
Beschreibung: PAKIET 11 - Apalutamidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 11 - Apalutamidum
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - trifluridinum+tipiracilum
Beschreibung: PAKIET 12 - trifluridinum+tipiracilum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 12 - trifluridinum+tipiracilum
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - Afatinibum
Beschreibung: PAKIET 13 - Afatinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 13 - Afatinibum
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - Alectinibum
Beschreibung: PAKIET 14 - Alectinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 14 - Alectinibum
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15-Entrectinibum
Beschreibung: PAKIET 15-Entrectinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 15-Entrectinibum
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16-Nintedanibum
Beschreibung: PAKIET 16-Nintedanibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 16-Nintedanibum
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17-Aflibercept
Beschreibung: PAKIET 17-Aflibercept. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 17-Aflibercept
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - Avelumabum
Beschreibung: PAKIET 18 - Avelumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 18 - Avelumabum
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - Sacituzumabum govitecanum
Beschreibung: PAKIET 19 - Sacituzumabum govitecanum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 19 - Sacituzumabum govitecanum
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - Trastuzumabum
Beschreibung: PAKIET 20 - Trastuzumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 20 - Trastuzumabum
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 - trastuzumabum emtansinum
Beschreibung: PAKIET 21 - trastuzumabum emtansinum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 21 - trastuzumabum emtansinum
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 - Niraparibum
Beschreibung: PAKIET 22 - Niraparibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 22 - Niraparibum
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 - Ipilimumabum
Beschreibung: PAKIET 23 - Ipilimumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 23 - Ipilimumabum
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 - Pertuzumabum
Beschreibung: PAKIET 24 - Pertuzumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 24 - Pertuzumabum
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 -Enfortumabum vedotini
Beschreibung: PAKIET 25 -Enfortumabum vedotini . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 25 -Enfortumabum vedotini
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 -Nivolumabum
Beschreibung: PAKIET 26 -Nivolumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 26 -Nivolumabum
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 -Atezolizumabum
Beschreibung: PAKIET 27 -Atezolizumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 27 -Atezolizumabum
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 - Durvalumabum
Beschreibung: PAKIET 28 - Durvalumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 28 - Durvalumabum
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 - Pembrolizumabum
Beschreibung: PAKIET 29 - Pembrolizumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 29 - Pembrolizumabum
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 - Cemiplimabum
Beschreibung: PAKIET 30 - Cemiplimabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 30 - Cemiplimabum
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 - Sotorasibum
Beschreibung: PAKIET 31 - Sotorasibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 31 - Sotorasibum
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32 - Alpelisibum
Beschreibung: PAKIET 32 - Alpelisibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 32 - Alpelisibum
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 - Tucatinibum
Beschreibung: PAKIET 33 - Tucatinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 33 - Tucatinibum
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34 - Trastuzumab deruxtecan
Beschreibung: PAKIET 34 - Trastuzumab deruxtecan. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 34 - Trastuzumab deruxtecan
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 - Rucaparibum
Beschreibung: PAKIET 35 - Rucaparibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 35 - Rucaparibum
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 - Erdafitinibum
Beschreibung: PAKIET 36 - Erdafitinibum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 36 - Erdafitinibum
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37 - Tremelimumabum
Beschreibung: PAKIET 37 - Tremelimumabum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 37 - Tremelimumabum