See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TV studiju audiovizuālās tehnikas aprīkojuma iegāde
Beschreibung: TV studiju audiovizuālās tehnikas aprīkojuma iegāde
Interne Kennung: LSM 2026/_12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: TV studiju tehniskais aprīkojums un iekaru sistēmu elementi.