2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnícke pomôcky II. (2. vyhlásenie)
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckych pomôcok pre NOÚ na obdobie 24 mesiacov. Súčasťou dodávky zdravotníckych pomôcok sú aj služby súvisiace s dopravou na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru a likvidáciou obalov). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane technických špecifikácií, je uvedené v prílohe č. 1 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 09092026/NOU/ZDR_POM_II_2.VYHLASENIE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen, 24455000 Desinfektionsmittel, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zdravotnícke pomôcky II. - 1. časť
Interne Kennung: 09092026/NOU/ZDR_POM_II_2.VYHLASENIE_1c
Los: LOT-0002
Titel: Zdravotnícke pomôcky II. - 2. časť
Interne Kennung: 09092026/NOU/ZDR_POM_II_2.VYHLASENIE_2c