626170-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – Usluge putničke agencije i usluge agencije za organizaciju događanja - Grupa 4. Usluge organizacije događanja - 9.-11.2026.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge putničke agencije i usluge agencije za organizaciju događanja - Grupa 4. Usluge organizacije događanja - 9.-11.2026.
Beschreibung: Predmet nabave - Usluge organizacije događanja - 9.-11.2026. Detaljan opis predmeta nabave vidljiv je u Prilogu 1 - Tehnička specifikacija i Prilog 2 - Troškovnik koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Naručitelj ovaj postupak provodi samo za Grupu 4. - Usluge organizacije događanja – 9.-11.2026.– 25.000,00 EUR bez PDV-a. Ponuditelji mogu podnesti ponudu za ovu grupu predmeta nabave iako su već podnosili ponude za prethodne grupe iz ovog predmeta nabava kao i za možebitne buduće grupe iz ovog predmeta nabave.
Interne Kennung: JN-7-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 98111000 Dienstleistungen von Geschäftsverbänden, 98113000 Dienstleistungen von Fachverbänden, 98110000 Dienstleistungen von Geschäfts-, Berufs- und Fachverbänden