See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego – optycznego spektrometru emisyjnego z plazmą wzbudzoną indukcyjnie dla Urzędu Dozoru Technicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego – optycznego spektrometru emisyjnego z plazmą wzbudzoną indukcyjnie dla Urzędu Dozoru Technicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowane Postanowienia Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 422947-2025
Interne Kennung: ZP-DL-49/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001