2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komposto, inertinių medžiagų ir atliekų transportavimo iš Kauno MBA į Lapių sąvartyną paslaugos
Beschreibung: KRATC planuoja įsigyti komposto, inertinių medžiagų ir atliekų transportavimo paslaugas iš mišrių komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginių Kauno mieste, adresu Sandraugos g. 12, Kaunas iki Lapių regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno, adresu Kauno r., Lepšiškių k, Sąvartos g. 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0