See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą, realizowany z dofinansowania Miasta Stołecznego Warszawy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą, realizowany z dofinansowania Miasta Stołecznego Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2a do SWZ - specyfikacja techniczno – eksploatacyjna. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz specyfikacji techniczno-eksploatacyjnej stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2a do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33.12.00.00-7 systemy rejestrujące i urządzenia badawcze. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jeden, funkcjonalnie i technologicznie zintegrowany system do badań elektrofizjologicznych obejmujący system rejestracji i analizy sygnałów, stymulator serca, generator prądu RF oraz pompę chłodzącą. Wszystkie elementy zamówienia muszą być ze sobą w pełni kompatybilne, współpracować w ramach jednego środowiska technicznego oraz zapewniać prawidłową realizację procedur diagnostycznych i terapeutycznych wykonywanych w Pracowni Elektrofizjologii. Podział zamówienia na części mógłby prowadzić do powstania ryzyka niekompatybilności poszczególnych urządzeń pochodzących od różnych producentów, problemów integracyjnych, trudności w zakresie serwisu i odpowiedzialności gwarancyjnej oraz zagrożenia dla ciągłości i bezpieczeństwa wykonywanych procedur medycznych. Ponadto realizacja zamówienia przez jednego wykonawcę zapewni sprawne wdrożenie systemu, przeprowadzenie wymaganych szkoleń personelu oraz jednolite warunki gwarancji i serwisu. Brak podziału zamówienia na części jest zatem uzasadniony względami technicznymi, organizacyjnymi i eksploatacyjnymi oraz pozostaje zgodny z art. 91 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 421696-2026
Interne Kennung: DZP/49/2026/BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ i załącznikiem 2A
Interne Kennung: „Zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą, realizowany z dofinansowania Miasta Stołecznego Warszawy”