2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczenia, zamrażarki laboratoryjnej szufladowej, izolatora farmaceutycznego do czynników biologicznych, aparatu USG, zamrażarki niskotemperaturowej, stołu zabiegowego wielofunkcyjnego wagi medycznej ze wzrostomierzem, termometru bezdotykowego z pulsoksymetrem, urządzenia do dysocjacji i homogenizacji tkanek, komory laminarnej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: zakup tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczenia, zamrażarki laboratoryjnej szufladowej, izolatora farmaceutycznego do czynników biologicznych, aparatu USG, zamrażarki niskotemperaturowej, stołu zabiegowego wielofunkcyjnego wagi medycznej ze wzrostomierzem, termometru bezdotykowego z pulsoksymetrem, urządzenia do dysocjacji i homogenizacji tkanek, komory laminarnej. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 2.1-2.10 do SWZ oraz Załącznik nr 3 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy) w zakresie części nr 1. 3). Zamówienie jest współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w związku z realizacją przez Zamawiającego Przedsięwzięcia: a) dla części 1-8: pn. „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych NIO-PIB w Warszawie” na podstawie umowy nr KPOD.07.07-IW.07-0235/24 z Agencją Badań Medycznych, b) dla cz. 9-10: pn. „Prace badawcze nad opracowaniem hodowli komórkowej mającej potencjalne zastosowanie w zaawansowanej spersonalizowanej immunoterapii nowotworów jajnika w standardzie Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP)” na podstawie umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0180/24-00 z Agencją Badań Medycznych.
Interne Kennung: PN-93/25/DS/ABM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 45400000 Baufertigstellung, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39711120 Tiefkühlgeräte, 33192200 Medizinische Tische, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Tomograf komputerowy wraz z adaptacją pomieszczenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Tomograf komputerowy wraz z adaptacją pomieszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45400000 Baufertigstellung, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Zamrażarka laboratoryjna szufladowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zamrażarka laboratoryjna szufladowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - Izolator farmaceutyczny do czynników biologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Izolator farmaceutyczny do czynników biologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Aparat USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: aparatu USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Zamrażarka niskotemperaturowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zamrażarka niskotemperaturowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - Stół zabiegowy wielofunkcyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Stół zabiegowy wielofunkcyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - Waga medyczna ze wzrostomierzem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Waga medyczna ze wzrostomierzem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - Termometr bezdotykowy z pulsoksymetrem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Termometr bezdotykowy z pulsoksymetrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - Urządzenie do dysocjacji i homogenizacji tkanek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Urządzenie do dysocjacji i homogenizacji tkanek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: część 10 - Komora laminarna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Komora laminarna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.10 do SWZ.