2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup až 200 ks nízkopodlažních jednosměrných tramvají, z toho 40 ks závazně (20 ks v roce 2025 a 20 ks v roce 2026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup až 200 kusů nových nízkopodlažních jednosměrných tramvají délky do 32 m (min. -5 %) s minimální celkovou kapacitou 220 osob pro městské linky dle specifikace v platném znění Standardů kvality PID – Tramvaje PID a souvisejícího plnění (dále jen „tramvaj“ „vozidlo“, či „vůz“). Blíže viz Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nákup až 200 ks nízkopodlažních jednosměrných tramvají, z toho 40 ks závazně (20 ks v roce 2025 a 20 ks v roce 2026)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z rámcové dohody spočívající v: a) úpravě ceny plnění v důsledku cenové indexace; b) úpravě ceny v důsledku změny DPH. Detailní parametry výše uvedených vyhrazených změn závazku a podmínky provedení takových vyhrazených změn závazku v režimu § 100 odst. 1 ZZVZ jsou uvedeny v rámcové dohodě. 2.7 Vyhrazená změna závazku z rámcové dohody v režimu § 100 odst. 2 ZZVZ Pro účely tohoto ustanovení zadávacích podmínek se dodavatelem rozumí subjekt či subjekty, s nimiž zadavatel uzavřel smlouvu na plnění veřejné zakázky. Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění smlouvy, a to v případě, že smlouva bude ukončena některým z dále uvedených způsobů: 1) odstoupením zadavatele od smlouvy či její výpovědi pro porušení či porušování práv a povinností druhé smluvní strany z důvodu vymezených ve smlouvě či v právních předpisech, 2) odstoupením od smlouvy nebo její výpovědí z důvodů dle § 223 ZZVZ, 3) zánikem dodavatele bez právního nástupce, 4) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu.