626196-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla OSP z terenu Gminy Kleszczów w podziale na 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla OSP z terenu Gminy Kleszczów w podziale na 2 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla OSP z terenu Gminy Kleszczów w podziale na 2 części: Część nr 1 – Dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu średniego wraz z wyposażeniem Część nr 2 – Dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu ciężkiego wraz z wyposażeniem". 2. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w Załączniku Nr 2.1., Nr 2.2. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung379471-2026
Interne KennungIGZP.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Systemu E-Zamówienia Publiczne (dalej jako: e-ZP/system e-ZP) https://e-zp.kleszczow.pl/procurements (znak postępowania IGZP.271.7.2026.), lub poczty elektronicznej, adres e-mail: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl. 3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych Systemu e-ZP: a. Format kodowania treści w obrębie Systemu - UTF8, b. Komunikacja pomiędzy przeglądarką Wykonawcy, a serwerem jest wykonywana przy użyciu bezpiecznego protokołu HTTPS, c. Oznaczeniem czasu odbioru danych przez System jest data oraz dokładny czas (hh:mm:ss) - czas lokalny serwera synchronizowany odpowiednim źródłem czasu. 4. Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Systemu (tj. informacje dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu przekazania danych): a. stały dostęp do sieci Internet i minimalna prędkość połączenia internetowego nie mniejsza niż 512 kb/s; b. zaktualizowana przeglądarka internetowa Chrome w wersji 77 i późniejsze lub Mozilla Firefox w wersji 63 i późniejsze; c. system operacyjny Microsoft Windows 7 i późniejsze lub Apple macOS 10.14 i późniejsze, dystrybucje systemu Linux. d. korzystanie z wbudowanej w System e-ZP funkcjonalności składania podpisu elektronicznego (kwalifikowany podpis elektroniczny) możliwe jest pod warunkiem, że system teleinformatyczny, z którego korzysta Wykonawca, wyposażony jest w jeden z poniższych komponentów: • wirtualna maszyna Java firmy Oracle w wersji co najmniej 1.8.0_221 (Java SE JRE 8 Update 221) z obsługą technologii Java Web Start (JavaWS) lub • wirtualna maszyna OpenJDK w wersji co najmniej 1.8.0_222 z zainstalowanym rozszerzeniem IcedTea Web Start. 5. Powyższe wymagania nie ograniczają możliwości korzystania przez Wykonawcę z zewnętrznego oprogramowania do składania podpisu elektronicznego, a. kwalifikowany podpis elektroniczny (dopuszczalne formaty podpisów: PaDES - format.pdf, XaDES - pozostałe formaty); b. dopuszczalne formaty danych, w szczególności: .txt, .pdf, .xls, .doc,.docx, .rtf, .odt, .zip, .xml, .rar (zalecany .pdf); c. Maksymalny rozmiar przesyłanych plików złożenia, wycofania: oferty/ wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu/ oferty dodatkowej w trybie podstawowym/ oferty ostatecznej/ oferty dodatkowej oraz wiadomości wynosi 150 MB; d. w zakresie dotyczącym kodowania i czasu odbioru danych Zamawiający informuje, że złożona przez Wykonawcę za pomocą Systemu e-ZP oferta jest widoczna w systemie, jako zaszyfrowana, a możliwość jej odszyfrowania i otworzenia przez Zamawiającego możliwa jest po upływie terminu składania ofert; 6. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem formy elektronicznej lub postaci elektronicznej przy użyciu dostępnych mechanizmów i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu średniego wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 1 – Dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu średniego wraz z wyposażeniem 2. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w Załączniku Nr 2.1. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – projekt umowy. 3. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest w szczególności do: 1) Sprzedaży i przekazania przedmiotu zamówienia, zgodnego z załącznikiem Nr 2.1. do SWZ; 2) Przekazania sprzętu wolnego od wad, fabrycznie nowego, nieużywanego, sprawnego technicznie, kompletnego i gotowego do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego, w tym wyposażonego we wszystkie płyny eksploatacyjne i paliwo; 3) Przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia dla dwóch osób do każdego samochodu wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi podstawowej i eksploatacji przedmiotu umowy; 4) Oznakowania samochodów ratowniczo – gaśniczych zgodnie z załącznikiem Nr 2.1. do SWZ; 4.4. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z pojazdami niezbędnych dokumentów, określonych w Załączniku Nr 2.1. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungIGZP.271.7.2026 cz. 1
LosLOT-0002
TitelDostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu ciężkiego wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część nr 2 – Dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego typu ciężkiego wraz z wyposażeniem 2. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w Załączniku Nr 2.2. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – projekt umowy. 3. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest w szczególności do: 1) Sprzedaży i przekazania przedmiotu zamówienia, zgodnego z załącznikiem Nr 2.2. do SWZ; 2) Przekazania sprzętu wolnego od wad, fabrycznie nowego, nieużywanego, sprawnego technicznie, kompletnego i gotowego do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego, w tym wyposażonego we wszystkie płyny eksploatacyjne i paliwo; 3) Przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia dla dwóch osób do każdego samochodu wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi podstawowej i eksploatacji przedmiotu umowy; 4) Oznakowania samochodów ratowniczo – gaśniczych zgodnie z załącznikiem Nr 2.2. do SWZ; 4.4. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z pojazdami niezbędnych dokumentów, określonych w Załączniku Nr 2.2. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungIGZP.271.7.2026 cz. 2