See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerving van reserveonderdelen, oliën, smeermiddelen en verbruiksgoederen voor voertuigen in opdrachtencentrale
Beschreibung: Reserveonderdelen, oliën, smeermiddelen en verbruiksgoederen voor voertuigen in opdrachtencentrale
Interne Kennung: 2026R3000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reserveonderdelen voertuigen < of = 3,5 ton
Beschreibung: Reserveonderdelen voertuigen < of = 3,5 ton
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reserveonderdelen voertuigen > 3,5 ton
Beschreibung: Reserveonderdelen voertuigen > 3,5 ton
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Oliën en smeermiddelen
Beschreibung: Oliën en smeermiddelen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Verbuiksartikelen
Beschreibung: Verbuiksartikelen
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026R3000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Oliën en smeermiddelen
Description: Oliën en smeermiddelen
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Verbuiksartikelen
Description: Verbuiksartikelen
Internal identifier: 4