2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa szwów chirurgicznych na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa szwów chirurgicznych na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/128/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opierając się na zapisach Prawa Zamówień Publicznych (Dz.U.2022.1710,) art. 138 ust. 2 podp. 2, proszę o skrócenie terminu składania ofert w związku z postępowaniem na zakup i dostawę szwów chirurgicznych, klejów tkankowych/skórnych oraz siatek przepuklinowych – powtórka dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu w celu przyspieszenia procesu wyboru Wykonawcy. 1. Szwy chirurgiczne objęte niniejszym postępowaniem są niezbędne do zapewnienia bieżącego funkcjonowania oddziałów szpitalnych oraz ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Skrócenie terminu składania ofert pozwoli na sprawniejsze zakończenie powtórki postępowania i terminowe zawarcie umowy, co jest kluczowe dla zachowania ciągłości leczenia pacjentów. 2. Przedmiot zamówienia, warunki udziału w postępowaniu oraz kryteria oceny ofert zostały jasno i precyzyjnie określone w dokumentacji postępowania. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie negatywnie na zachowanie uczciwej konkurencji ani na możliwość przygotowania kompletnych i rzetelnych ofert przez potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szwy specjalistyczne
Beschreibung: Część 1 – Szwy specjalistyczne
Interne Kennung: Cześć 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP/2-23/233/128/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Szwy specjalistyczne
Internal identifier: Cześć 1