626207-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, zestawów ambulatoryjnych, serwet, fartuchów do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, zestawów ambulatoryjnych, serwet, fartuchów do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń pola operacyjnego, zestawów ambulatoryjnych, serwet, fartuchów do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie wymaga.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16