2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider Facilitaire Dienstverlening - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het leiden van projecten die zorgen voor het realiseren en inrichten van grote kantoor-, publieks- en uitvoeringslocaties voor de clusters en hun medewerkers in Rotterdam. Je neemt de leiding in het organiseren en voorzitten van de meetings, stemt zaken af met de aannemers en leveranciers. Je bent een spin in het web tussen opdrachtgever, verhuurder en gebruiker.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000