2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje informacijskih sustava EEL (CSH)
Beschreibung: Ukupna procijenjena vrijednost nabave je: 368.000,00 EUR bez PDV-a. Procijenjena vrijednost postupka: 7.500,00 EUR bez PDV-a. Predmet nabave podijeljen je na grupe, u ovom postupku provodi se nabava za jednu grupu predmeta nabave. Predmet nabave je nabava usluga održavanja i podrške informacijskom sustavu EEL za Centar za sigurnost hrane, ustrojstvene jedinice Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu s Tehničkom specifikacijom, Troškovnikom te cjelokupnom natječajnom dokumentacijom, u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude.
Interne Kennung: N-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ukupna procijenjena vrijednost nabave je: 368.000,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost postupka: 7.500,00 EUR bez PDV-a Predmet nabave podijeljn je na grupe, u ovom postupku provodi se nabava za jednu grupu predmeta nabave Predmet nabave je nabava usluga održavanja i podrške informacijskom sustavu EEL za Centar za sigurnost hrane, ustrojstvene jedinice Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu s Tehničkom specifikacijom, Troškovnikom te cjelokupnom natječajnom dokumentacijom, u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude.
626235-2026 - Competition
Croatia – Maintenance of information technology software – Održavanje informacijskih sustava EEL (CSH)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierN-4/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
LotLOT-0000