2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja, rozwój i utrzymanie platformy 35mm.online wraz z wdrożeniem funkcjonalności Filmowego Chatbota AI w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu pn.:„Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja materiałów filmowych, cyfrowa edukacja filmowa z wykorzystaniem algorytmów AI oraz modernizacja i rozwój systemów cyfrowych do e-udostępniania zasobów filmowych WFDiF” FERC.02.03-IP.01-0012/25
Beschreibung: Otwarta
Interne Kennung: P/7/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja, rozwój i utrzymanie platformy 35mm.online wraz z wdrożeniem funkcjonalności Filmowego Chatbota AI w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu pn:„Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja materiałów filmowych, cyfrowa edukacja filmowa z wykorzystaniem algorytmów AI oraz modernizacja i rozwój systemów cyfrowych do e-udostępniania zasobów filmowych WFDiF” nrFERC.02.03-IP.01-0012/25
Beschreibung: 1.Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja, rozwój i utrzymanie platformy 35mm.online wraz z wdrożeniem funkcjonalności Filmowego Chatbota AI (zwanej dalej „Platformą” albo „Systemem”). 2.Platforma musi stanowić spójne środowisko informatyczne wspierające prezentację, wyszukiwanie, udostępnianie, odtwarzanie i zarządzanie zasobami audiowizualnymi oraz audialnymi Zamawiającego, w tym treściami VOD/OTT, materiałami audio w ramach Fonoteki, materiałami przeznaczonymi do obsługi użytkowników profesjonalnych w ramach Katalogu PRO oraz przyszłymi kanałami dystrybucji, w szczególności kanałami FAST, w zakresie określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”). 3.W ramach realizacji Zamówienia Wykonawca zobowiązany jest co najmniej do: 1)przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, obejmującej procesy biznesowe, dane, obecne komponenty Platformy, integrację, migrację, bezpieczeństwo, dostępność cyfrową, Filmowego Chatbota AI, utrzymanie, hosting oraz wymagania użytkowników; 2)opracowania projektu funkcjonalnego, technicznego, architektury logicznej, projektu UX/UI oraz design systemu dla serwisu webowego, aplikacji mobilnych, SZT, Filmowego Chatbota AI, Fonoteki, Katalogu PRO oraz interfejsów integracyjnych dla istniejących i przyszłych kanałów dostępu; 3)wdrożenia modernizacji serwisu webowego 35mm.online, obejmującego publiczne i zalogowane widoki, bibliotekę treści pod adresem „/vod” i ścieżkami kategorii, strony detalu, strony twórców, kolekcje, moduły seriali, wyszukiwarki (prostą oraz wyszukiwarkę zaawansowaną, wykorzystującą mechanizmy AI), konto użytkownika, formularze rejestracji, logowania i kontaktowe z walidacją pól oraz mechanizmami antyspamowymi, w tym reCAPTCHA albo rozwiązaniem równoważnym, listę „Do obejrzenia”, obsługę procesu newslettera, płatności po stronie webowej, centrum pomocy oraz odtwarzacz; 4)dostarczenia natywnych aplikacji mobilnych Android i iOS, zintegrowanych z Platformą, kontami i ustawieniami użytkowników, odtwarzaniem, wyszukiwarką, powiadomieniami Push oraz mechanizmem pobierania offline; 5)wdrożenia jednego logicznego Systemu Zarządzania Treścią i Obsługą Platformy (SZT), zapewniającego spójne zarządzanie treściami, metadanymi, publikacją, użytkownikami, uprawnieniami, płatnościami, produktami, raportami, materiałami VOD, Fonoteką, Katalogiem PRO oraz konfiguracją wybranych elementów Platformy; 6)wdrożenia Filmowego Chatbota AI wspierającego użytkowników części VOD w wyszukiwaniu, odkrywaniu, rekomendowaniu i objaśnianiu zasobów Platformy, w modelu wielojęzycznym obejmującym co najmniej język polski i angielski, z wykorzystaniem zatwierdzonej bazy wiedzy i z zachowaniem wymagań bezpieczeństwa; 7)modernizacji Fonoteki (https://fonoteka.35mm.online) jako wyodrębnionej funkcjonalnie części Platformy przeznaczonej do prezentacji, wyszukiwania, odtwarzania i zarządzania materiałami audio; 8)modernizacji Katalogu PRO (https://katalog.35mm.online) jako części Platformy przeznaczonej dla użytkowników profesjonalnych, obejmującej prezentację katalogu materiałów będących w posiadaniu Zamawiającego, dostęp do screenerów oraz możliwość pobrania spisu zawartości Katalogu Pro w formie pliku PDF, utworzenia zapytania lub koszyka zamówienia licencyjnego kierowanego do działu licencji Zamawiającego; 9)zapewnienia mechanizmów streamingu, w tym transmisji na żywo (live event), transkodowania, DRM, geoblokady, CDN/origin, profili kodowania, odtwarzania, obsługi napisów, ścieżek audio, audiodeskrypcji oraz jakości 4K/UHD dla materiałów i kanałów, dla których Zamawiający udostępni taki wariant; 10)wykonania integracji z istniejącymi systemami i usługami Zamawiającego oraz usługami zewnętrznymi wskazanymi w OPZ lub uzgodnionymi w analizie przedwdrożeniowej; 11)wykonania migracji danych, treści, metadanych, kont użytkowników, SSO, zgód, historii płatności, historii subskrypcji oraz innych danych wskazanych w OPZ; 12)przeprowadzenia testów, uruchomienia produkcyjnego, stabilizacji powdrożeniowej, przekazania dokumentacji, przeprowadzenia szkoleń oraz świadczenia gwarancji, wsparcia startowego, hostingu, utrzymania i usług serwisowych w zakresie oraz przez okres określony w Umowie; 13)przygotowania architektury, danych i interfejsów Platformy do obsługi kanałów FAST albo równoważnych kanałów liniowej dystrybucji internetowej, w zakresie określonym w OPZ i zatwierdzonym w analizie przedwdrożeniowej. 14) Szczegółowy opis Zamówienia zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest realizowane w związku z udziałem Zamawiającego w projekcie FERC.02.03-IP.01-0012/25 pn.: „Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja materiałów filmowych, cyfrowa edukacja filmowa z wykorzystaniem algorytmów AI oraz modernizacja i rozwój systemów cyfrowych do e-udostępniania zasobów filmowych WFDiF”, realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC 2021+), Priorytet FERC.02 Zaawansowane usługi cyfrowe; Działanie FERC 02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72253200 Systemunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
2. Procedure
Procedure
Description: Otwarta
Internal identifier: P/7/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72253200 Systems support services, 72267000 Software maintenance and repair services, 80533100 Computer training services, 48000000 Software package and information systems