2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbestrijding op verhardingen
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het doelmatig en efficiënt bestrijden en verwijderen van onkruid en ongewenste begroeiing op elementverharding (inclusief ongebonden en open verharding) in de openbare ruimte in het werkgebied van Spaarnelanden. Onder elementverharding wordt verstaan: verhardingen die bestaan uit losse elementen, die in een bepaald verband zijn aangebracht, zoals klinker en tegels. Voorbeeld hiervan zijn, maar niet uitputtend; voet- / fietspaden (van tegels), rijwegen van klinkerverharding, goten (inclusief goten langs asfaltverharding), (school- en speel)pleinen, verkeersheuvels en rubbertegels. De raming van deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van €1.500.000 per jaar, waarbij de raming van de gehele looptijd uitkomt op €6.000.000. Hieronder een verdeling per perceel: Perceel 1 gemeente Haarlem: €4.980.000,-. Perceel 2 gemeente Zandvoort: €1.020.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Haarlem
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het doelmatig en efficiënt bestrijden en verwijderen van onkruid en ongewenste begroeiing op elementverharding (inclusief ongebonden en open verharding) in de openbare ruimte in het werkgebied van Spaarnelanden. Onder elementverharding wordt verstaan: verhardingen die bestaan uit losse elementen, die in een bepaald verband zijn aangebracht, zoals klinker en tegels. Voorbeeld hiervan zijn, maar niet uitputtend; voet- / fietspaden (van tegels), rijwegen van klinkerverharding, goten (inclusief goten langs asfaltverharding), (school- en speel)pleinen, verkeersheuvels en rubbertegels. Perceel 1 gemeente Haarlem: €4.980.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één of twee Contractanten voor de duur van twee (2) jaren met de mogelijkheid om tweemaal te verlengen met maximaal 12 maanden per keer voor het uitvoeren van onkruidbestrijding op verhardingen voor Haarlem en Zandvoort. De beoogde startdatum is 25 maart 2027.
Los: LOT-0002
Titel: Zandvoort
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het doelmatig en efficiënt bestrijden en verwijderen van onkruid en ongewenste begroeiing op elementverharding (inclusief ongebonden en open verharding) in de openbare ruimte in het werkgebied van Spaarnelanden. Onder elementverharding wordt verstaan: verhardingen die bestaan uit losse elementen, die in een bepaald verband zijn aangebracht, zoals klinker en tegels. Voorbeeld hiervan zijn, maar niet uitputtend; voet- / fietspaden (van tegels), rijwegen van klinkerverharding, goten (inclusief goten langs asfaltverharding), (school- en speel)pleinen, verkeersheuvels en rubbertegels. Perceel 2 gemeente Zandvoort: €1.020.000,-.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Aanvullende classificatie (cpv): 90612000 Straatveegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2