2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB (2026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky zboží uvedeného v příloze č. 3 - Seznam vybraného zboží a na dodávky ostatního kancelářského zboží, razítek a štočků z e-shopu vítězného dodavatele s plošnou slevou z ceníkových cen dodavatele.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOM/2026/ÚS-9905