626272-2025 - Wettbewerb
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Zakup kruszywa z odbiorem własnym – teren Nadleśnictwa Lądek Zdrój
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup kruszywa z odbiorem własnym – teren Nadleśnictwa Lądek Zdrój
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup następującego kruszywa (odbiór własny zapewniony przez Zamawiającego): zadanie nr 1 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/31,5 mm w ilości 20 000,00t zadanie nr 2 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/63 mm w ilości 20 000,00t 2) Maksymalna odległość odbioru kruszywa nie może być większa niż 50 km od siedziby Nadleśnictwa Lądek Zdrój (adres: Strachocin 4257-550 Stronie Śląskie). Odległość mierzona jako możliwie najkrótsza trasa przejazdu pojazdów wysokotonażowych. 3) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/31,5 mm w ilości 20 000,00t
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup następującego kruszywa (odbiór własny zapewniony przez Zamawiającego): zadanie nr 1 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/31,5 mm w ilości 20 000,00t 2) Maksymalna odległość odbioru kruszywa nie może być większa niż 50 km od siedziby Nadleśnictwa Lądek Zdrój (adres: Strachocin 4257-550 Stronie Śląskie). Odległość mierzona jako możliwie najkrótsza trasa przejazdu pojazdów wysokotonażowych. 3) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 1 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/31,5 mm w ilości 20 000,00t
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/63 mm w ilości 20 000,00t
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup następującego kruszywa (odbiór własny zapewniony przez Zamawiającego): zadanie nr 2 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/63 mm w ilości 20 000,00t 2) Maksymalna odległość odbioru kruszywa nie może być większa niż 50 km od siedziby Nadleśnictwa Lądek Zdrój (adres: Strachocin 4257-550 Stronie Śląskie). Odległość mierzona jako możliwie najkrótsza trasa przejazdu pojazdów wysokotonażowych. 3) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 2 – Kruszywo naturalne łamane frakcji 0/63 mm w ilości 20 000,00t