626273-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – 92/PN/ZP/D/2026 Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel92/PN/ZP/D/2026 Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania są: Dostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi (zwanego dalej towarem) – 28 Części, zgodnie z rodzajem asortymentu, szczegółowym opisem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z Formularzem Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi
BeschreibungDostawy implantów neurochirurgicznych i chirurgicznych dla USK nr 2 UM w Łodzi – zgodnie z rodzajem asortymentu, szczegółowym opisem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z Formularzem Oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
LosLOT-0005
LosLOT-0006
LosLOT-0007
LosLOT-0008
LosLOT-0009
LosLOT-0010
LosLOT-0011
LosLOT-0012
LosLOT-0013
LosLOT-0014
LosLOT-0015
LosLOT-0016
LosLOT-0017
LosLOT-0018
LosLOT-0019
LosLOT-0020
LosLOT-0021
LosLOT-0022
LosLOT-0023
LosLOT-0024
LosLOT-0025
LosLOT-0026
LosLOT-0027
LosLOT-0028