2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-018 Návleky na obuv
Beschreibung: Předmětem VZ je dodání 271 200 kusů nových návleků na obuv (dále také „věc“), které jsou určeny k jednorázovému použití k ochraně před a zabránění šíření infekčních agens. Nedílnou součástí předmětu VZ je zpětný prodej dodaných návleků na obuv, viz Příloha č. 2 ZD (Návrh smlouvy).
Interne Kennung: 16149/25-SSHR
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada zpětného prodeje Kupující sdělí způsobem uvedeným v čl. XIII odst. 3 smlouvy prodávajícímu množství věci k odprodání a místo uložení věci nejpozději 6 měsíců před uplynutím doby exspirace věci. Může se jednat až o 100 % (sto procent) z celkového dodaného množství věci. Prodávající je povinen od kupujícího převzít protokolárně věc bez zbytečného odkladu po zaplacení ceny zpětného prodeje věci, avšak nejpozději do ukončení exspirace.