2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślenice
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg, chodników i placów
Interne Kennung: BZP/271/93/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Usługi odśnieżania miasto Myślenice, Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Usługi odśnieżania Opis: sołectwo Zawada, Borzęta, Polanka Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Usługi odśnieżania Opis: sołectwo Bulina, Chełm, Droginia, Łęki, Osieczany, Poręba, Trzemeśnia, Zasań. Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Usługi odśnieżania Opis: sołectwo Bysina, Jasienica. Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_d do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Usługi odśnieżania Opis: sołectwo Bęczarka, Głogoczów, Jawornik, Krzyszkowice Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_e do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Usługi odśnieżania Opis: odśnieżanie chodników i alejek na terenie miasta Myślenice Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_f do SWZ
Interne Kennung: Część 6