626289-2026 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Dostawa materiałów promocyjnych wraz z oznakowaniem Programu Interreg Czechy – Polska i Dolnego Śląska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów promocyjnych wraz z oznakowaniem Programu Interreg Czechy – Polska i Dolnego Śląska
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych wraz z oznakowaniem Programu Interreg Czechy – Polska i Dolnego Śląska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.74.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
626289-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DOK-IZ-II.272.74.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: art. 139 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
5. Lot
Lot: LOT-0001