2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - BOUWWERKEN + PILOOT
Beschreibung: Voorwerp van deze werken: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - BOUWWERKEN + PILOOT. Plaatsen van uitvoering: F.I. 60.26 - Tech Lane Ghent Science Park - campus A - 926 - Cleanrooms, Technologiepark Zwijnaarde 123 te 9052 Zwijnaarde Voor een uitgebreide technische beschrijving van deze opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen van de opdrachtdocumenten. Daarnaast zullen nog technische opdrachten uitgevoerd worden tijdens de werkzaamheden van onderhavige opdracht (Opdracht 1 – Bouw / Piloot) bestaande uit: Opdracht 2 – Cleanroominrichting; Opdracht 3 – Elektriciteit; Opdracht 4 – HVAC / Water; Opdracht 5 – Gassen; Opdracht 6 – Sprinkler. De opdrachtnemer zal deze opdrachten opnemen in zijn coördinatieopdracht en planning.
Interne Kennung: A/02703/01 - A/02644/01_1_OPZVB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A/02703/01 - A/02644/01_1_OPZVB - 1
Beschreibung: Pilootopdracht GAINS - Uitbreiding Cleanroom
Interne Kennung: 1