See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych i końcówek specjalistycznych zużywanych do diagnostyki w kierunku wirusów: ASfv, HPAI, SARS-CoV-2 oraz jednorazowych materiałów pomocniczych i odzieży ochronnej dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 14 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych i końcówek specjalistycznych zużywanych do diagnostyki w kierunku wirusów: ASfv, HPAI, SARS-CoV-2 oraz jednorazowych materiałów pomocniczych i odzieży ochronnej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzami cenowymi stanowiącymi Załączniki nr 3a-3n
Interne Kennung: WIW-a-z.272.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 38437110 Pipettenspitzen, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 18424300 Einweghandschuhe, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych do posiadanych przez zamawiającego aparatów Lightcycler II 480
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa probówek jednorazowych do homogenizacji tkanek w posiadanych przez zamawiającego homogenizatorach Precellys Evolution
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szkła laboratoryjnego
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów strzykawkowych
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych do posiadanego przez zamawiającego aparatu Applied Biosystems 7500 FAST Real Time PCR
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych do hodowli komórkowych
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów zużywalnych do badań laboratoryjnych
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowych do badań laboratoryjnych
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów zużywalnych do analiz chromatograficznych wykonywanych na aparatach AGILENT GC SYSTEM 7890A,B sprzężonymi z Triplex Axis Detector 5975C, GC-MS Triple Quad 7000
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowej odzieży ochronnej i zabezpieczającej do diagnostyki chorób zakaźnych zwierząt
Interne Kennung: Część X
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0011
Titel: Część XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówek jednorazowych do pipet używanych w badaniach laboratoryjnych
Interne Kennung: Część XI
Haupteinstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
Los: LOT-0012
Titel: Część XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ez, pałeczek i głaszczek używanych do diagnostyki chorób zakaźnych zwierząt
Interne Kennung: Część XII
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych rękawic ochronnych używanych do diagnostyki chorób zakaźnych zwierząt
Interne Kennung: Część XIII
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi sekcyjnych
Interne Kennung: Część XIV
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WIW-a-z.272.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing, 38437110 Pipette tips, 33793000 Laboratory glassware, 18424300 Disposable gloves, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: Część II
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Title: Część III
Internal identifier: Część III
Main classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Lot: LOT-0004
Title: Część IV
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Title: Część V
Internal identifier: Część V
Lot: LOT-0006
Title: Część VI
Internal identifier: Część VI
Lot: LOT-0007
Title: Część VII
Internal identifier: Część VII
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII
Internal identifier: Część VIII
Lot: LOT-0009
Title: Część IX
Internal identifier: Część IX
Lot: LOT-0010
Title: Część X
Internal identifier: Część X
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Lot: LOT-0011
Title: Część XI
Internal identifier: Część XI
Main classification (cpv): 38437110 Pipette tips
Lot: LOT-0012
Title: Część XII
Internal identifier: Część XII
Lot: LOT-0013
Title: Część XIII
Internal identifier: Część XIII
Main classification (cpv): 18424300 Disposable gloves
Lot: LOT-0014
Title: Część XIV
Internal identifier: Część XIV
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables