See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platformy komputerowej wysokiej wydajności oraz dostawa serwerów NAS dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy komputerowej wysokiej wydajności oraz dostawa serwerów NAS dla jednostek Uniwersytetu Warszawskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 392577-2025
Interne Kennung: POUZ-361/82/2025/WARCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa platformy komputerowej wysokiej wydajności (serwer GPU) dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy komputerowej wysokiej wydajności (serwer GPU) dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa serwera NAS dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa serwera NAS dla Ośrodka Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS dla Ośrodka Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: Część 3