626333-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa sprzętu transportowego na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej województwa śląskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu transportowego na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej województwa śląskiego
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34223100 Sattelanhänger, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34114400 Kleinbusse, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 ciągnika siodłowego
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1a do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 naczepy do ciągnika siodłowego
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1b do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223100 Sattelanhänger, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
LosLOT-0003
TitelDostawa 1 naczepy niskopodwoziowej do ciągnika siodłowego
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1c do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
LosLOT-0004
TitelDostawa 1 ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego z napędem 6x4 i żurawiem hydraulicznym na potrzeby KM PSP Rybnik
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1d do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
LosLOT-0005
TitelDostawa 1 mikrobusa do przewozu 7 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji ze strefy zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1e do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
LosLOT-0006
TitelDostawa 1 mikrobusa do przewozu 9 osób z możliwością wykorzystania podczas procesu ewakuacji ze strefy zagrożenia i wykorzystania w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1f do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.9.2026 dla części 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge