2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische advies- en advocaatdiensten 2027
Beschreibung: Het Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden (HDSR) besteedt juridische advies- en advocaatdiensten aan via een Europese openbare aanbesteding. De opdracht betreft het sluiten van raamovereenkomsten met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van externe juridische ondersteuning aan alle afdelingen van HDSR. De dienstverlening omvat zowel juridisch advies als advocaatdiensten en is verdeeld over drie percelen: (1) integrale juridische dienstverlening, (2) arbeidsrecht en (3) waterschapsgerelateerde rechtsgebieden. De raamovereenkomsten hebben een initiële looptijd van twee jaar met tweemaal een optie tot verlenging van één jaar. €2.580.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79112000 Vertretung vor Gericht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integrale juridische dienstverlening
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal vier (4) jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 januari 2027 tot en met 1 januari 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door HDSR van twee (2) keer één (1) jaar. Als HDSR gebruik maakt van één of meerdere verlengingen, zal zij dit tijdig en schriftelijk aan de opdrachtnemer(s) bekendmaken. Als de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.
Los: LOT-0002
Titel: Arbeidsrecht
Beschreibung: Arbeidsrecht, waaronder sociaal verzekeringsrecht en de bijzondere rechtspositie van bestuurders;
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
Los: LOT-0003
Titel: Waterschapsgerelateerde rechtsgebieden
Beschreibung: Waterschapsgerelateerde rechtsgebieden, waaronder waterrecht, de Kaderrichtlijn Water (KRW), waterschapsverordeningen en waterkwaliteit.
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79110000 Legal advisory and representation services
Additional classification (cpv): 79112000 Legal representation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zie leidraad.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79100000 Legal services
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Arbeidsrecht
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 79111000 Legal advisory services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3